Mókuci

Mókuci ID 267966

Nem: férfi

Születési idő: 1964. 09. hó

Lakhely: Bács-Kiskun

Társkeresés célja: Tartós kapcsolat

Küllem: barna szem

Csillagjegy:   szűz

Sziasztok én egy kàros szenvedèlyektöl mentes fèrfi vagyok, 10 éve körül vagyok kerekes székes elektromos kinti benti ! Nem kell tologatni. A rokkantságom oka gerinc sérv műtétem amit orvosi műhiba miatt történt !!! Rokkant nyúgdíjjas vagyok! Továbiak négyszemközt minden kérdésedre válaszolok !!! Térdtől lefelé béna a lábon a többi szervem működik !!!
Én egy őszinte romantikus férfi vagyok és hasonló társat keresek az őszinteség hűség legyen az alap 3 nagykorú fiam van tehát gyermek nem akadály kiskorú sem dohányzás belefér.
Hajszín szem magasság nem számít csak légy szeretettre vágyó nem földhöz ragadt Vidám természetű ( játékos.....)
Kocsim van de a rokkantságom miadt bevonták a jogsim tehát akinek van jogsija előny
ha nincs nem kizáró ok!!! Anyagiak nem számítanak mellettem nemkell dolgoznod csak élvezni az életet !!! Ha sikerült felkeltenem az érdeklődésed írj, mindenkinek válaszolok !!!
Mókuci

4 hónapja járt itt

111 látogatója volt eddig

rendszeresen olvassa a leveleit

Lélekbúvár

Olvasson bele társkereső blogunk legfrissebb írásaiba!

Magányos vagy? Így küzdj ellene

Magányos vagy? Így küzdj ellene

Sajnos minden életszakaszban bekövetkezhet, hogy magányosnak érezzük magunkat. Mit tegyünk ellene? Néhány jól bevált ötlettel sietünk az Ön segítségére.

Tovább
Fényképes társkereső hirdetés, a sikered kulcsa

Fényképes társkereső hirdetés, a sikered kulcsa

A fényképes társkereső hirdetés miért értékesebb, mint az, amelyik üresen néz vissza ránk? Miért hatákonyabb a társkeresés fotóval?

Tovább
Melyik a legjobb ingyenes társkereső oldal

Melyik a legjobb ingyenes társkereső oldal

Társkereső oldalaknak se szeri, se száma, de teljesen ingyenes társkereső oldal csak kevés van a piacon. Mi megtaláltuk Önnek a legjobbakat.

Tovább