Zsolti86

Zsolti86 ID 270701

Nem: férfi

Születési idő: 1986. 03. hó

Lakhely: Heves

Társkeresés célja: Tartós kapcsolat

Küllem: ?

Csillagjegy: nem fontos

Zsolti vagyok és keresem a hozzám leginkább illő társat. Látássérült vagyok, de önállóan élek, közlekedek és dolgozok is. Sportolok, szabadidős tevékenységekre kapható vagyok. Sokat csalódtam az életem során, de a reményt nem adtam még fel, hiszek abban, hogy számomra is létezik a nekem teremtett társ. Mások szerint: őszinte, megbízható, humoros, nyitott és barátságos vagyok.

03.20.napon járt itt

42 látogatója volt eddig

nincs olvasatlan levele

Lélekbúvár

Olvasson bele társkereső blogunk legfrissebb írásaiba!

Mi kell a boldog párkapcsolathoz?

Mi kell a boldog párkapcsolathoz?

Lehet-e tökéletes egy párkapcsolat? Mit tegyünk azért, hogy mindketten boldognak érezhessük magunkat benne? Cikkünkben a boldogság nyomába eredünk.

Tovább
Magány, egyedüllét. Ismerd fel a különbséget!

Magány, egyedüllét. Ismerd fel a különbséget!

Az egyedüllét és a magány különböző jelentéssel bíró fogalmak. Megvizsgáljuk őket külön-külön. Hogyan lehet úrrá lenni a magányosság érzésén?

Tovább
Sikeres és biztonságos társkereső kommunikáció

Sikeres és biztonságos társkereső kommunikáció

Hogyan írja meg első társkereső üzenetét kiválasztottjának, mire figyeljen a levelezésük során, mik a társkeresés írott és íratlan szabályai a kommunikáció terén?

Tovább