Nem: férfi
Születési idő: 1961. 01. hó
Lakhely: Somogy
Társkeresés célja: Tartós kapcsolat
Küllem: 189 cm, mackós testalkat, barna szem
Csillagjegy: vízöntő
Többszörösen elváltam, ezért jelentős vagyonnal nem rendelkezem. Szeretem megélni a mindennapokat és az ünnepeket, minden percet, melyet a Teremtőm megad.
Vállalkozásom stabil piaca lehetővé teszi, hogy korlátozások nélkül utazhassak, koncerteket, színházakat,kastélyokat, élményfürdőket látogathassak. Amennyiben kölcsönös szimpátia kialakulna köztünk, szeretettel meghívlak ezen programok eltöltésére! Vallásomat gyakorlom, de nem vagyok bigott. Kérlek ne akarj megváltoztatni és jómagam sem kívánok hasonlót!
1 hónapja járt itt
393 látogatója volt eddig
rendszeresen olvassa a leveleit
Olvasson bele társkereső blogunk legfrissebb írásaiba!
Változnak a nemi szerepek? Pszichológusunk válaszol arra a kérdésre, hogy a társkeresésben lehetnek-e a hölgyek is kezdeményezők?
TovábbPszichológusunk arra keresi a választ, hogy lehet-e egy férfi és egy nő között pusztán csak barátság?
TovábbA jól megválasztott társkereső profilkép a társkeresés sikerének kulcsa. Milyen fotót tegyük közzé? Tanácsok, trükkök, tipikus hibák ismertetése.
Tovább