Nem: nő
Születési idő: 1947. 07. hó
Lakhely: Spanyolország
Társkeresés célja: Barátság
Küllem: 158 cm, átlagos testalkat, barna szem
Csillagjegy: nem fontos
2,5 éve Valencia mellett élek a fiammal. 2 éve vagyok özvegy. Aktív vagyok, és nyitott az utazásokra, kultúrára, táncra, de fontos az otthonom csendje is. Többet annak, akinek szimpatikus vagyok. Minden személyes benyomás után dől el, hogyan tovább. Udvariatlan, tolakodó férfiak kíméljenek.
Mottóm: "Táncolj, mielőtt véget ér a zene! Élj, mielőtt véget ér az élet!
Olyan barátot, társat keresek összeköltözés nélkül, aki Spanyolországban vagy Budapesten él és lehet vele közös programot, nyaralást, kirándulást szervezni itt vagy Mo-on. Nyitott vagyok bármilyen jó ötletre, szóval keresem azt a kedves, korrekt, vidám 72-82 éves férfit, akivel még lehetnek boldog napjaink életünk utolsó szakaszában szeretetben, megértésben. Csak udvarias üzenetre válaszolok!
05.16.napon járt itt
54 látogatója volt eddig
rendszeresen olvassa a leveleit
Olvasson bele társkereső blogunk legfrissebb írásaiba!
Minden társkereső szeretné magát vonzónak láttatni választottja előtt. Lehet-e szexepil a fogyatékosság, a súlyos betegség?
Tovább
Az egyedüllét és a magány különböző jelentéssel bíró fogalmak. Megvizsgáljuk őket külön-külön. Hogyan lehet úrrá lenni a magányosság érzésén?
Tovább
A fényképes társkereső hirdetés miért értékesebb, mint az, amelyik üresen néz vissza ránk? Miért hatákonyabb a társkeresés fotóval?
Tovább